Assistance client
Notre assistance client est disponible tous les jours ouvrables entre 8h et 18h.
UHU Superlijm Instantly Pipette Control Transparant 45570 3 g
Marque :UHU Viking N°.1225992Sterke grip voor vele oppervlakken
Deze extreem sterke, vloeibare Pipette Control superlijm van UHU is ideaal voor uw kunstwerken, maar ook voor het vastzetten van voorwerpen in huis.
Voir toute la description| Quantité | TVA excl. | Économies | |
|---|---|---|---|
| 1-2 Stuks | 5,99 € | ||
| 3+ Stuks | 4,99 € | -16% | |
Spécifications clés
- Druppelvrije toepassing
- Nauwkeurige doseertip
- Stabiele houder inbegrepen
- Geschikt voor kleine oppervlakken
- Vaatwasmachinebestendig
- Waterbestendig lijmresultaat
- Brengt gemakkelijk aan in hoeken
- Sterke hechting op vele materialen
Information importante
H315 - Veroorzaakt huidirritatie. H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie. H335 - Kan irritatie van de luchtwegen veroorzaken. EUH202 - Cyanoacrylaat. Gevaarlijk. Kleeft binnen enkele seconden aan huid en oogleden. Buiten het bereik van kinderen houden.
P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden. P261 - Inademing van damp vermijden.P302 + P352 - BIJ CONTACT MET DE HUID: met veel water en zeep wassen. P305 + P351 + P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen. P501 - De inhoud/verpakking afvoeren naar de nationale voorschriften.
Description
Dankzij de Direct-Stop-Technologie (terugzuigeffect) zorgt de UHU superlijm voor druppelvrij lijmen zonder dat de lijm doorloopt. Het heeft een fijne doseertip voor nauwkeurig doseren en het vloeit tot in de kleinste hoekjes en spleetjes voor de meest effectieve verlijming. Bovendien wordt het geleverd in een stabiele houder voor een eenvoudiger gebruik en is het vaatwasmachinebestendig en waterbestendig (bij correct gebruik).
Ideaal voor het verlijmen van kleine oppervlakken. Lijmt bijna alle sterke en flexibele materialen, zoals vele kunststoffen (bijv. hard pvc, ABS, PS, plexiglas, polycarbonaat (makrolon), fenolhars (bakeliet), porselein, keramiek, leer, metaal, hout, kurk, vilt, stof (eerst proberen op een niet-zichtbare plaats) en rubber. Slechts gedeeltelijk geschikt voor glas (na een bepaalde tijd wordt de lijmverbinding broos en verliest deze aan sterkte).
Niet geschikt voor PE, PP, siliconenharsen, PTFE, polystyreen, stof en lederen kleding.
Souvent acheté ensemble
Spécifications
| Viking N°. | 1225992 |
| EAN/UPC | 4026700455700 |
| Gewicht | 16 g |
| Manufacturer Part No | 45570 |
| Merk | UHU |
| Producttype | Superlijm |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | UHU GmbH & Co. KG (Herrmannstraße 7, 77815 Bühl, DE, web/email:info@uhu.comwww.uhu.com) |
| Verkoopeenheid | Stuk |