038 605 252
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
AMSTYLE Directiestoel Basismechanisme Vaste armleuning In hoogte verstelbare zitting Bruin 120 kg 670 x 670 x 1,365 mm
Slechts
714,00 €
Stuk
AMSTYLE Directiestoel Basismechanisme Vaste armleuning In hoogte verstelbare zitting Bruin 120 kg 670 x 670 x 1,365 mm
Merk:AMSTYLE Productnr.:1244059
Slechts
714,00 €
Stuk
863,94 € Incl. btw
Beschrijving
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 1244059 |
| EAN/UPC | 4250950299979 |
| Aanbevolen gebruik (max.) | 8 Uur/Dag |
| Armleuningen | Vaste armleuning |
| Basiskleur | Bruin |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 530 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Kleur | Bruin |
| Manufacturer Part No | SPM1.437 |
| Merk | AMSTYLE |
| Producttype | Directiestoel |
| Responsible EU Party GPSR | Skyport GmbH |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Type mechanisme | Basismechanisme |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | Skyport GmbH (Johannes-Gutenberg-Str 7-9, 92245 Kuemmersbruck, Germany, web/email:Produktsicherheit@skyport-group.de) |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Verstelbare zithoogte | In hoogte verstelbare zitting |
| Wieltjes | 5 |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 545 mm |