038 605 252
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
AMSTYLE Draaistoel Basismechanisme Zwart 120 kg 650 x 650 x 1,040 mm
Slechts
184,99 €
Stuk
AMSTYLE Draaistoel Basismechanisme Zwart 120 kg 650 x 650 x 1,040 mm
Merk:AMSTYLE Productnr.:1258982
Slechts
184,99 €
Stuk
223,84 € Incl. btw
Beschrijving
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 1258982 |
| EAN/UPC | 4251757713781 |
| Aanbevolen gebruik (max.) | 8 Uur/Dag |
| Basiskleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 520 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Gewicht | 12300 g |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | SPM1.445 |
| Merk | AMSTYLE |
| Productgebied | Nieuw product |
| Producttype | Draaistoel |
| Responsible EU Party GPSR | Skyport GmbH |
| Type mechanisme | Basismechanisme |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | Skyport GmbH (Johannes-Gutenberg-Str 7-9, 92245 Kuemmersbruck, Germany, web/email:produktsicherheit@skyport-group.de) |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Wieltjes | 5 |
| Zitdiepte | 420 mm |