038 605 252
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
AVERY Zweckform Inkjet Fotopapier Glanzend A4 200 g/m² Wit 50 Vellen
Koop Meer, Bespaar Meer
29,99 €
Pak
Vanaf 5 Pakken
AVERY Zweckform Inkjet Fotopapier Glanzend A4 200 g/m² Wit 50 Vellen
Merk:AVERY Zweckform Productnr.:5496696Sneldrogend fotopapier voor inkjet printers
Met dit Avery Zweckform fotopapier kunt u foto's van uw mooiste momenten meteen afdrukken. Of het nu gaat om een vakantiekiekje of een professioneel portret.
Lees volledige beschrijving
Koop Meer, Bespaar Meer
29,99 €
Pak
Vanaf 5 Pakken
36,29 € Incl. btw
| Aantal | Excl. btw | Korting | |
|---|---|---|---|
| 1-2 Pakken | 32,79 € | ||
| 3-4 Pakken | 31,29 € | -4% | |
| 5+ Pakken | 29,99 € | -8% | |
Beschrijving
Dit Avery Zweckform Superior fotopapier voor inkjet printers is ideaal voor het printen van de mooiste foto's, presentatiemateriaal of andere promotiemiddelen. Het papier is voorzien van een glanzende afwerking, die zorgt voor krachtige kleuren en een uitstekend resultaat. Het is geschikt voor alle gangbare inkjetprinters en is onmiddelijk droog en veegvast.
Dit Avery fotopapier komt in A4 formaat, in de kleur wit en heeft een papiergewicht van 250 g/m². Elk pak bevat 50 vel fotopapier.
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 5496696 |
| EAN/UPC | 4004182410196 |
| Afmetingen | 21 (B) x 29,7 (H) cm |
| Basiskleur | Wit |
| Breedte | 210 mm |
| Geschikte printers | Inkjet |
| Hoogte | 297 mm |
| Inhoud | 50 Vellen |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | 2572-50 |
| Merk | AVERY Zweckform |
| Oppervlak | Glanzend |
| Papier formaat | A4 |
| Papiergewicht | 200 g/m² |
| Producttype | Fotopapier |
| Responsible EU Party GPSR | Avery Zweckform GmbH |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | Avery Zweckform GmbH (Miesbacher Strasse 5, 83626, Oberlaindern/Valley, DE, web/email:www.avery.eu) |