038 605 252
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
AVERY Zweckform Inkjet Fotopapier Mat A4 150 g/m² Wit 100 Vellen
Koop Meer, Bespaar Meer
24,79 €
Pak
Vanaf 5 Pakken
AVERY Zweckform Inkjet Fotopapier Mat A4 150 g/m² Wit 100 Vellen
Merk:AVERY Zweckform Productnr.:5496786Sneldrogend fotopapier voor inkjet printers
Met dit Avery Zweckform fotopapier kunt u foto's van uw mooiste momenten meteen afdrukken. Of het nu gaat om een vakantiekiekje of een professioneel portret.
Lees volledige beschrijving
Koop Meer, Bespaar Meer
24,79 €
Pak
Vanaf 5 Pakken
30,00 € Incl. btw
| Aantal | Excl. btw | Korting | |
|---|---|---|---|
| 1-2 Pakken | 26,79 € | ||
| 3-4 Pakken | 25,79 € | -3% | |
| 5+ Pakken | 24,79 € | -7% | |
Beschrijving
Dit Avery Zweckform Superior fotopapier voor inkjet printers is ideaal voor het printen van de mooiste foto's, presentatiemateriaal of andere promotiemiddelen. Het papier is voorzien van een matte afwerking, die zorgt voor krachtige kleuren en een uitstekend resultaat. Het is geschikt voor alle gangbare inkjetprinters en is onmiddelijk droog en veegvast.
Dit Avery fotopapier komt in A4 formaat, in de kleur wit en heeft een papiergewicht van 150 g/m². Elk pak bevat 100 vel fotopapier.
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 5496786 |
| EAN/UPC | 4004182410042 |
| Afmetingen | 21 (B) x 29,7 (H) cm |
| Basiskleur | Wit |
| Breedte | 210 mm |
| Geschikte printers | Inkjet |
| Hoogte | 297 mm |
| Inhoud | 100 Vellen |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | 2579-100 |
| Merk | AVERY Zweckform |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Oppervlak | Mat |
| Papier formaat | A4 |
| Papiergewicht | 150 g/m² |
| Producttype | Fotopapier |
| Responsible EU Party GPSR | Avery Zweckform GmbH |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | Avery Zweckform GmbH (Miesbacher Strasse 5, 83626, Oberlaindern/Valley, DE, web/email:www.avery.eu) |