Passer au contenu Passer à la navigation
nl
Choisissez votre langue
Prix incl. TVA.

Prix TVA incl./ excl.


Vous pouvez voir les prix avec ou hors TVA sur notre site web+

Place an order today to unlock your cashback from our partner! (per their T&Cs)
Leitz iLAM Home Office DIN A3 lamineermachine 74400089 400 mm/min. 2 min. opwarmtijd. Tot 250 micron (2x125)
Leitz iLAM Home Office DIN A3 lamineermachine 74400089 400 mm/min. 2 min. opwarmtijd. Tot 250 micron (2x125)
Promo
117,36 €
Stuk

Leitz iLAM Home Office DIN A3 lamineermachine 74400089 400 mm/min. 2 min. opwarmtijd. Tot 250 micron (2x125)

0 sur 5 étoiles
(Aucun avis)
Marque :Leitz Viking N°.8046433
Leitz iLAM Home Office DIN A3 lamineermachine 74400089 400 mm/min. 2 min. opwarmtijd. Tot 250 micron (2x125)
-€11

Stijlvolle lamineermachine, ideaal voor thuiswerkers

Bescherm uw documenten snel, efficiënt en stijlvol met de Leitz iLAM Home Office lamineermachine. Deze A3-lamineermachine is ontworpen voor gebruiksgemak en heeft een korte opwarmtijd van 2 minuten. Hij lamineert een A4-vel van 80 micron in slechts 45 seconden.

Voir toute la description
Promo
117,36 €
Stuk
96,99 € TVA excl.
En stock Livraison 2-3 jours ouvrables

Spécifications clés

  • Korte opwarmtijd van 3 minuten
  • Eenvoudige bediening zonder ingewikkelde instellingen
  • Compact ontwerp ideaal voor thuiskantoor
  • Geschikt voor hoezen tot 250 micron
  • Automatische uitschakeling na 30 minuten
  • Lampje en geluidssignaal bij voltooiing
  • Inclusief gratis startpakket hoezen
  • Geschikt voor formaat tot A3
  • Optimaal resultaat met Leitz UDT-hoezen

Description

Stijlvol en compact, de Leitz iLAM Home Office lamineermachine combineert naadloos modern design met functionaliteit. Deze A4 lamineermachine is ontworpen voor gebruiksgemak en heeft een korte opwarmtijd van 2 minuten. Hij lamineert een A4-vel van 80 micron in slechts 45 seconden. Met de gebruiksvriendelijke tuimelschakelaar kunt u kiezen uit drie lamineerdiktes, voor veelzijdig gebruik bij al uw lamineerbehoeften.

De anti-blokkeringshendel garandeert een soepele werking door probleemloos vastgelopen lamineerhoezen te verwijderen. De innovatieve slimme status-LED verbetert het gebruiksgemak met intuïtieve lampjes en geluiden: rood tijdens het opwarmen, groen met een hoorbaar signaal wanneer de machine gereed is, en knipperend rood voor automatische uitschakeling na 15 minuten inactiviteit. Bescherm uw documenten snel, efficiënt en stijlvol. Kleur: zilver en wit.

Souvent acheté ensemble

Spécifications

Viking N°. 8046433
EAN/UPC 4002432113057
Afmetingen 13,1 (B) x 48 (D) x 9,45 (H) cm
Doorloopsnelheid 400 mm/min
Gewicht (kg) 1,7 kg
Inclusief 1 x lamineerapparaat incl. gratis startpakket met hoezen
Koud lamineren Nee
Manufacturer Part No 74400089
Materiaalsterkte 125 (2 x 125 micron)
Maximaal papierformaat A3
Merk Leitz
Opwarmtijd 3 min. opwarmtijd
Productlijn iLAM Home Office
Producttype Lamineerapparaat
Temperatuurinstelling Ja
Verantwoordelijke persoon voor de EU LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG (Siemensstrasse 64, 70469, Stuttgart, DE, web/email:https://www.leitz.com)
Voor Formaat A3
Wieltjes 2 Wieltjes

Téléchargements

Avis

Service client & Commentaires

Chat en live ›

Du lundi au vendredi de 9h à 17h

Partagez vos commentaires avec nous

Votre avis compte ! Nous aimerions avoir votre avis.