Passer au contenu Passer à la navigation
nl
Choisissez votre langue
Prix excl. TVA.

Prix TVA incl./ excl.


Vous pouvez voir les prix avec ou hors TVA sur notre site web+

Place an order today to unlock your cashback from our partner! (per their T&Cs)
Leitz iLAM Office Pro DIN A3 lamineermachine 75180084 800 mm/min 1 min. opwarmtijd tot 350 micron (2x175)
Leitz iLAM Office Pro DIN A3 lamineermachine 75180084 800 mm/min 1 min. opwarmtijd tot 350 micron (2x175)
Promo
 194,00 €
Stuk

Leitz iLAM Office Pro DIN A3 lamineermachine 75180084 800 mm/min 1 min. opwarmtijd tot 350 micron (2x175)

0 sur 5 étoiles
(Aucun avis)
Marque :Leitz Viking N°.8434315
Leitz iLAM Office Pro DIN A3 lamineermachine 75180084 800 mm/min 1 min. opwarmtijd tot 350 micron (2x175)
-€20

Hoge prestaties voor dagelijks kantoorgebruik

De Leitz iLAM Office Pro A3 lamineermachine combineert stijl en hoge prestaties op een deskundige manier. Deze A3 lamineermachine is ontworpen voor moeiteloze bediening en heeft een snelle opwarmtijd van 1 minuut. Hij lamineert een A4-vel van 80 micron in slechts 23 seconden.

Voir toute la description
Promo
 194,00 €
Stuk
 234,74 € TVA incl.
En stock Livraison 2-3 jours ouvrables

Spécifications clés

  • Razendsnelle opwarmtijd van 1 minuut
  • Lamineert tot 500 mm per minuut
  • Geschikt voor A3-formaat documenten
  • Touch panel voor eenvoudige bediening
  • Geschikt voor hoezen tot 2 x 175 micron
  • Automatische uitschakeling na 30 minuten
  • Inclusief gratis startpakket met hoezen
  • Stijlvol en compact design
  • Geschikt voor professioneel gebruik
  • LED-indicator en geluidssignaal bij voltooiing

Description

De Leitz iLAM Office Pro A3 lamineermachine is strak en verfijnd en combineert stijl en hoge prestaties. Deze A3 lamineermachine is ontworpen voor moeiteloze bediening en heeft een snelle opwarmtijd van 1 minuut. Hij lamineert een A4-vel van 80 micron in slechts 23 seconden, wat zorgt voor snelle en efficiënte documentbescherming.

Het intuïtieve touchscreen biedt vier instellingen voor de lamineerhoesdikte voor veelzijdige lamineerbehoeften, samen met een handmatige terugdraaiknop en een automatische terugdraaifunctie met actieve storingsdetectie voor naadloze verwijdering van de hoes. De innovatieve SMART-statusled geeft visuele en hoorbare signalen weer: rood tijdens het opwarmen, groen met een hoorbaar signaal wanneer de machine gereed is en knipperend rood voor automatische uitschakeling na 15 minuten inactiviteit.

Bovendien zorgen de SMART-invoergeleiderleds voor een rechte uitlijning van de hoes om storingen te voorkomen, waardoor elke laminatie perfect is. Kleur: grijs en wit.

Souvent acheté ensemble

Spécifications

Viking N°. 8434315
EAN/UPC 4002432113545
Afmetingen 15,5 (B) x 51 (D) x 11,5 (H) cm
Doorloopsnelheid 800 mm/min
Gewicht (kg) 4,55 kg
Inclusief 1 x lamineerapparaat incl. gratis startpakket met hoezen
Manufacturer Part No 75180084
Materiaalsterkte 175 (2 x 175 micron)
Maximaal papierformaat A3
Merk Leitz
Opwarmtijd 1 min. opwarmtijd
Productlijn iLAM Office Pro
Producttype Lamineerapparaat
Temperatuurinstelling Ja
Verantwoordelijke persoon voor de EU LEITZ ACCO Brands GmbH & Co KG (Siemensstrasse 64, 70469, Stuttgart, DE, web/email:https://www.leitz.com)
Voor Formaat A3
Wieltjes 4 Wieltjes

Téléchargements

Avis

Service client & Commentaires

Chat en live ›

Du lundi au vendredi de 9h à 17h

Partagez vos commentaires avec nous

Votre avis compte ! Nous aimerions avoir votre avis.