038 605 252
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
AVERY Zweckform Visitekaartjes 270 g/m² Wit 25 Vellen à 10 Kaarten
Koop Meer, Bespaar Meer
27,39 €
Pak
Vanaf 5 Pakken
AVERY Zweckform Visitekaartjes 270 g/m² Wit 25 Vellen à 10 Kaarten
Merk:AVERY Zweckform Productnr.:3145846Snel en efficiënt professionele visitekaartjes
Lees volledige beschrijving
Koop Meer, Bespaar Meer
27,39 €
Pak
Vanaf 5 Pakken
33,14 € Incl. btw
| Aantal | Excl. btw | Korting | |
|---|---|---|---|
| 1-2 Pakken | 30,39 € | ||
| 3-4 Pakken | 28,89 € | -4% | |
| 5+ Pakken | 27,39 € | -9% | |
Beschrijving
Avery Zweckform visitekaartjes C32026-25. Dubbelzijdig te bedrukken. Geschikt voor Laser printer. Formaat: 85x54mm. Gewicht: 270 g/m². Kleur: wit glanzend. Aantal: 250 stuks.
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 3145846 |
| EAN/UPC | 4004182029602 |
| Afmetingen | 85 (B) x 54 (H) mm |
| Basiskleur | Wit |
| Breedte | 85 mm |
| Geschikte printers | Laser |
| Hoogte | 54 mm |
| Inhoud | 10 Stuks |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | C32026-25 |
| Materiaal | Karton |
| Merk | AVERY Zweckform |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Oppervlak | Satijn |
| Papiergewicht | 270 g/m² |
| Producttype | Visitekaartjes |
| Responsible EU Party GPSR | Avery Zweckform GmbH |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | Avery Zweckform GmbH (Miesbacher Strasse 5, 83626, Oberlaindern/Valley, DE, web/email:www.avery.eu) |