Seco Pictogram Niet roken Kleefstof Kunststof 20 x 20 cm P05SRP-200X200
Slechts
Stuk
0 van de 5 sterren.
(Nog geen beoordelingen)
Merk:Seco Productnr.:1189969
Duidelijk herkenbaar voor personeel en bezoekers
Lees volledige beschrijving
Slechts
Stuk
Momenteel op voorraad Vóór 17:00 uur besteld, bezorging binnen 2-4 werkdagen
Verzonden door leverancier
Belangrijkste specificaties
  • Eenvoudige kleefstof: peel & stick
  • 20 cm x 20 cm afmeting
  • Rood en wit design
  • Semi-stijf kunststof (SRP)
  • Makkelijk schoon te vegen
Beschrijving
Rookverbod-bordje, afmeting 200mm x 200mm. Semi-stijf kunststof (SRP) dat gemakkelijk schoon te vegen is. Gemakkelijk aan te brengen omdat de achterkant peel & stick is, dus geen gereedschap nodig. Kleur rood en wit
Vaak samen gekocht
Specificaties
Artikelnummer 1189969
EAN/UPC 5059791000350
Afmetingen 20 (B) x 20 (H) cm
Bevestigingsmethode Kleefstof
Inclusief 1 x pictogram
Kleur Rood, wit
Manufacturer Part No P05SRP-200X200
Materiaal Kunststof
Merk Seco
Producttype Pictogram
Responsible EU Party GPSR Stewart Superior BV.
Tekst Niet roken
Verantwoordelijke persoon voor de EU Stewart Superior BV. (Kalmthoutsebaan 16A, 4884 MH, Wernhout, The Netherlands, web/email:info@optimallogistics.eu)