Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Schneider Gelion Balpen-navulling 0,4 mm Fijn Rollerball Blauw 39
Merk:Schneider Productnr.:6651909Oneindig schrijven dankzij deze balpen navulling van Schneider
Deze Schneider Gelion 39 navulling van de balpen is ideaal om grote stukken tekst mee te schrijven of om simpelweg een document te ondertekenen. Waar u deze ook voor gebruikt, de pen zal soepel over uw papier glijden.
Lees volledige beschrijving| Aantal | Excl. btw | Korting | |
|---|---|---|---|
| 1 Stuk | 2,39 € | ||
| 2 Stuk | 2,29 € | -4% | |
| 3+ Stuks | 1,99 € | -16% | |
Belangrijkste specificaties
- Universele pasvorm
- Geschikt voor Plug & Play pennen
- Sneldrogende inkt
- Veegvrije schrijfervaring
- Medium lijnbreedte 0,4 mm
- Professionele uitstraling
- Geschikt voor kantoor en school
Beschrijving
De Schneider Gelion 39 navulling voor balpennen is door de universele pasvorm niet alleen geschikt voor de Gelion gelpen, maar ook voor alle modellen pennen van Schneider met het Plug & Play systeem. De inkt is sneldrogend waardoor deze veegvrij is en u dus nette documenten kunt creeëren.
De blauwe Schneider navulling heeft een medium lijnbreedte van 0,4 mm waarmee u fijne maar duidelijke lijnen op papier kunt zetten, waardoor uw documenten er altijd professioneel uit zullen zien. De ideale balpen voor bij u op kantoor, thuis of op school!
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 6651909 |
| EAN/UPC | 4004675039576 |
| Couleur d'écriture | Bleu |
| Largeur de trait | 0.4 mm |
| Made In | Germany |
| Marque | Schneider |
| Personne responsable dans l’UE | Schneider Schreibgeräte GmbH (Schwarzenbach 9, 78144, Schramberg, DE, web/email:info@schneiderpen.de) |
| Pointe | Fin |
| Productlijn | Gelion |
| Rechargeable | Non Rechargeable |
| Référence Fabricant | 103903 |
| Type d'encre | Encre à base d'huile |
| Type de pointe | Rollerball |
| Type de produit | Roller encre gel |