Assistance client
Notre assistance client est disponible tous les jours ouvrables entre 8h et 18h.
Schneider Tomo Vulpen - Medium
Marque :Schneider Viking N°.1291043De Schneider Tomo vulpen: traditionele elegantie met moderne functionaliteit
Schrijf soepel en nauwkeurig met de Schneider vulpen Tomo in blauw, ontworpen voor moeiteloos schrijven en comfort.
Voir toute la description| Quantité | TVA excl. | Économies | |
|---|---|---|---|
| 1 Stuk | 9,49 € | ||
| 2 Stuk | 8,99 € | -5% | |
| 3+ Stuks | 8,49 € | -10% | |
Spécifications clés
- Soepel schrijven met waterinkt
- Geschikt voor linkshandigen
- Penpunt 1 mm voor precisie
- Lijndikte van 0,5 mm
- Levendige blauwe behuizing
- Cap-off-ontwerp praktisch
- Ideaal voor dagelijks gebruik
Description
De blauwe Schneider Tomo vulpen biedt een soepele schrijfervaring dankzij de inkt op waterbasis. Met een penpunt van 1 mm en een lijndikte van 0,5 mm levert deze pen precisie en vloeiendheid, ideaal voor linkshandige schrijvers. De levendige blauwe behuizing voegt een vleugje kleur toe aan uw schrijfgerei.
Deze pen combineert stijl en functionaliteit, waardoor elke streek soepel en moeiteloos vergaat. Het cap-off-ontwerp maakt hem extra praktisch voor wie de pen vaak meeneemt.
Souvent acheté ensemble
Spécifications
| Viking N°. | 1291043 |
| EAN/UPC | 4004675172570 |
| Clip | Ja |
| Lijnbreedte | 0.5 mm |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 168804 |
| Merk | Schneider |
| Penpunttype | Vulpen |
| Productlijn | Tomo |
| Producttype | Vulpen |
| Puntbreedte | Medium |
| Puntgrootte | 1 mm |
| Schrijfkleur | Blauw |
| Soort inkt | Inkt op waterbasis |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | Schneider Schreibgeräte GmbH (Schwarzenbach 9, 78144 Schramberg, Germany, web/email:info@schneiderpen.de) |