038 605 252
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Tipp-Ex Correctieroller 70 mm x 0,07 m
Koop Meer, Bespaar Meer
3,19 €
Stuk
Vanaf 10 Stuks
Tipp-Ex Correctieroller 70 mm x 0,07 m
Merk:Tipp-Ex Productnr.:1236745
Koop Meer, Bespaar Meer
3,19 €
Stuk
Vanaf 10 Stuks
3,86 € Incl. btw
| Aantal | Excl. btw | Korting | |
|---|---|---|---|
| 1-4 Stuks | 3,79 € | ||
| 5-9 Stuks | 3,59 € | -5% | |
| 10+ Stuks | 3,19 € | -15% | |
Beschrijving
Leverbaar in verschillende kleuren, bij elke bestelling wordt één willekeurig gekozen kleur meegeleverd.
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 1236745 |
| EAN/UPC | 3086124126243 |
| Afmetingen | 70 mm x 0,07 m |
| Basiskleur | Multikleur |
| Hazardous Materials | N |
| Inclusief | Deze doos bevat 10 mini-correctorstiften in zakformaat: 2 stuks van elk van de 5 zachte kleuren: paars, groen, geel, blauw en koraal. |
| Lengte | 70 mm |
| Lengte (m) | 0,07 m |
| Manufacturer Part No | 302676 |
| Merk | Tipp-Ex |
| Navulbaar | Niet navulbaar |
| Productgebied | Nieuw product |
| Producttype | Correctieroller |
| Responsible EU Party GPSR | SOCIETE BIC SA |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | SOCIETE BIC SA (14 Boulevard Victor Hugo, 92110, Clichy, FR, web/email:web/email:eu.bic.com) |