038 605 252
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
TROTEC TVE 30 T Torenventilator Netstroom 3 Snelheden 76 cm Wit
Slechts
35,99 €
Stuk
TROTEC TVE 30 T Torenventilator Netstroom 3 Snelheden 76 cm Wit
Merk:TROTEC Productnr.:1282432Een koele bries, strak design en optimaal comfort met Trotec
Lees volledige beschrijving
Slechts
35,99 €
Stuk
43,55 € Incl. btw
Belangrijkste specificaties
- Slank en ruimtebesparend ontwerp
- Eenvoudig in gebruik
- Krachtige 50W motor
- Geschikt voor grote ruimtes
- Drie ventilatiestanden
- Energiebesparende modus
- Onmiddellijk verkoelend effect
Beschrijving
Met de TROTEC TVE 30 verjaagt u de hitte in een handomdraai. Deze slanke torenventilator biedt verkoeling op warme zomerdagen en is in een handomdraai klaar voor gebruik. Plaats hem gewoon op de plek waar u verkoeling nodig heeft, steek de stekker in het stopcontact en geniet van een aangenaam briesje.
Met 50 watt vermogen en drie ventilatiestanden is de TVE 16 ook de juiste keuze voor grotere ruimtes. Bij gematigde temperaturen zorgt zelfs de energiebesparende stand voor een aangename verkoeling. Bij temperaturen boven de 30 graden geeft snelheidsniveau 2 een onmiddellijk verkoelend effect.
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 1282432 |
| EAN/UPC | 4052138015032 |
| Afmetingen | 24 (B) x 24 (D) x 76 (H) cm |
| Gewicht | 3660 g |
| Inclusief | 1 X torenventilator |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | TRO015032 |
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | TROTEC |
| Power Type | Netstroom |
| Producttype | Torenventilator |
| Responsible EU Party GPSR | Trotec GmbH |
| Snelheid | 3 |
| Spanning (Volt) | 220 V |
| Timer | Ja |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | Trotec GmbH (Grebbener Strasse 7, 52525, Heinsberg, DE, web/email:info@trotec.nl) |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Vermogen | 45 W |