038 605 252
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
WOHNLING Mobiel ladeblok 5 Lades 330 x 380 x 630 mm
Slechts
124,99 €
Stuk
WOHNLING Mobiel ladeblok 5 Lades 330 x 380 x 630 mm
Merk:WOHNLING Productnr.:1258987
Slechts
124,99 €
Stuk
151,24 € Incl. btw
Beschrijving
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 1258987 |
| EAN/UPC | 4250950268432 |
| Aantal laden | 5 Lades |
| Afmetingen | 330 (B) x 380 (D) x 630 (H) mm |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Basiskleur | Wit |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Gewicht | 16000 g |
| Hoogte | 630 mm |
| Kleur | Wit |
| Manufacturer Part No | WL5.273 |
| Merk | WOHNLING |
| Productgebied | Nieuw product |
| Producttype | Mobiel ladeblok |
| Responsible EU Party GPSR | Skyport GmbH |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | Skyport GmbH (Johannes-Gutenberg-Str 7-9, 92245 Kuemmersbruck, Germany, web/email:produktsicherheit@skyport-group.de) |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |