038 605 252
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
AMSTYLE Draaistoel Synchroonmechanisme Zwart 120 kg 630 x 630 x 1,490 mm
Slechts
439,99 €
Stuk
AMSTYLE Draaistoel Synchroonmechanisme Zwart 120 kg 630 x 630 x 1,490 mm
Merk:AMSTYLE Productnr.:1258980
Slechts
439,99 €
Stuk
532,39 € Incl. btw
Beschrijving
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 1258980 |
| EAN/UPC | 4250950232365 |
| Aanbevolen gebruik (max.) | 8 Uur/Dag |
| Basiskleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 450 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Gewicht | 22000 g |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | SPM1.272 |
| Merk | AMSTYLE |
| Productgebied | Nieuw product |
| Producttype | Draaistoel |
| Responsible EU Party GPSR | Skyport GmbH |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | Skyport GmbH (Johannes-Gutenberg-Str 7-9, 92245 Kuemmersbruck, Germany, web/email:produktsicherheit@skyport-group.de) |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Wieltjes | 5 |
| Zitdiepte | 450 mm |