Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Het spijt ons, dit product is niet leverbaar.
euroseats Draaideurkast Metaal 4 Legborden 900 x 400 x 1,850 cm Zwart
Merk:euroseats Productnr.:1236752Van euroseats: ontwerpen die uw ruimte verfraaien
Maak uw werkplek gezelliger met deze draaideurkast van euroseats. Met zijn strakke zwarte kleur geeft hij elke ruimte een eigen karakter.
Lees volledige beschrijving| Aantal | Excl. btw | Korting | |
|---|---|---|---|
| 1 Stuk | 309,99 € | ||
| 2 Stuk | 299,99 € | -3% | |
| 3+ Stuks | 289,99 € | -6% | |
Stuur mij een e-mail zodra dit artikel weer beschikbaar is.
Het spijt ons, dit product is niet leverbaar.
Beschrijving
Of u nu thuis bent of op kantoor, details maken het verschil. Deze euroseats-draaideurkast helpt u een opgeruimde en overzichtelijke ruimte te creëren door de inhoud netjes aan het oog te onttrekken. Het strakke, rechtlijnige ontwerp past naadloos in elk interieur, terwijl de stevige metalen constructie garant staat voor langdurige betrouwbaarheid.
Met zijn strakke zwarte afwerking past hij in tal van omgevingen, van kantoren tot ontvangstruimtes, terwijl hij dankzij zijn compacte afmetingen van 900 (B) x 400 (D) x 1.850 (H) mm gemakkelijk kan worden geplaatst.
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 1236752 |
| EAN/UPC | 7428475591565 |
| Aantal legborden | 4 |
| Afmetingen | 900 (B) x 400 (D) x 1.850 (H) mm |
| Basiskleur | Zwart |
| Breedte | 900 mm |
| Gewicht | 5500 g |
| Hoogte | 1850 mm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | 40.KAST.DRA.185.BL |
| Materiaal | Metaal |
| Merk | euroseats |
| Productgebied | Nieuw product |
| Producttype | Draaideurkast |
| Responsible EU Party GPSR | Euroseats B.V. |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | Euroseats B.V. (Deventerweg 7, 3771 NP, Barneveld, NL, web/email:info@euroseats.nl) |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |