038 605 252
Klantenservice
Klantenservice
Onze klantenservice is op werkdagen bereikbaar van 8:00 tot 18:00 uur.
Viewsonic VX Series 81,3 cm (32") Monitor VX3218C-2K Zwart
Koop Meer, Bespaar Meer
254,99 €
Stuk
Vanaf 3 Stuks
Viewsonic VX Series 81,3 cm (32") Monitor VX3218C-2K Zwart
Merk:Viewsonic Productnr.:1236698
Koop Meer, Bespaar Meer
254,99 €
Stuk
Vanaf 3 Stuks
308,54 € Incl. btw
| Aantal | Excl. btw | Korting | |
|---|---|---|---|
| 1 Stuk | 284,99 € | ||
| 2 Stuk | 269,99 € | -5% | |
| 3+ Stuks | 254,99 € | -10% | |
Beschrijving
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Artikelnummer | 1236698 |
| EAN/UPC | 0766907019056 |
| Afmetingen | 70,9 (B) X 22,8 (D) X 51,3 (H) cm |
| Beeldschermdiagonaal | 81,3 cm (32") |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| EPREL-registratienummer | 1335523 |
| Gewicht | 4800 g |
| Kleur | Zwart |
| Kleurdiepte | minder dan 17 miljoen kleuren (minder dan 8 bits) |
| Luidsprekers | Ja |
| Manufacturer Part No | VX3218C-2K |
| Merk | Viewsonic |
| Model | VX3218C-2K |
| Productgebied | Nieuw product |
| Producttype | Monitor |
| Reactietijd | 1 ms |
| Responsible EU Party GPSR | ViewSonic Technology GmbH |
| Screen resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Verantwoordelijke persoon voor de EU | ViewSonic Technology GmbH (Fürst-Leopold-Platz 1, 46284, Dorsten, DE, web/email:https://www.viewsonic.com/eu/contact/) |
| Verkoopeenheid | Stuk |